Skip to main content

Varilux S Design

Varilux S Design

Odkryj widzenie bez ograniczeń, dzięki soczewkom Varilux S Design

Po raz pierwszy jesteśmy w stanie zapewnić użytkownikom soczewek progresywnych całkowitą swobodę widzenia. Odkryj równowagę w ruchu i szeroki kąt widzenia w soczewkach Varilux S Design.

Varilux S Design to podstawowa soczewka w gamie Varilux S Series, stworzona dzięki wykorzystaniu dwóch przełomowych technologii:

Nanoptix - przełom w technologii soczewek

Technologia Nanoptix pozwala nam zmienić podstawową strukturę soczewki progresywnej. Jej powierzchnia składa się z wielu elementów optycznych, które są przeprojektowane tak, aby wiązka światła mogła przejść przez każdy z tych elementów bez odchyleń, które powodują efekt pływania obrazu. Dzięki takiemu rozwiązaniu soczewki zapewniają równowagę w ruchu.

Synchroneyes - przełom w podejściu do fizjologii

Dzięki technologii Synchroneyes, po raz pierwszy podczas projektowania soczewek progresywnych, możliwe jest wzięcie pod uwagę fizjologicznej różnicy między prawym i lewym okiem oraz jednoczesne obliczenie konstrukcji obydwu soczewek. Gwarantuje to użytkownikom szeroki kąt widzenia obuocznego.

Soczewki Varilux S Design są także dostępne z opcją personalizacji pod kątem parametrów oprawy (Varilux S f-360), dzięki której widzenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika a co za tym idzie, jeszcze lepsze niż w klasycznych soczewkach.

Możesz doświadczyć więcej, dzięki soczewkom Varilux S Design z opcją Eyecode™! Dowiedz się więcej o soczewkach z Eyecode klikając tutaj.

Opcja Eyecode jest dostępna jedynie w salonach optycznych posiadających urządzenie pomiarowe Visioffice.


Źródło: essilor.pl