Skip to main content

Varilux Digitime

Varilux Digitime

KORZYŚCI

SZYBKA
Przyzwyczaj się do swoich nowych okularów bez wysiłku

KOMFORT WIDZENIA
Szkła progresywne zapewniające komfort widzenia oraz postawy podczas korzystania z tabletu, komputera lub większych ekranów, takich jak telewizor

LEPSZA CZYTELNOŚĆ MAŁEJ CZCIONKI
Zobacz wyraźnie nawet najmniejszą czcionkę na Twoim smartfonie

URZĄDZENIA CYFROWE UŻYWANE SĄ PRZEZ CAŁY DZIEŃ, KAŻDEGO DNIA

  • Szkła progresywne zaprojektowane dla użytkowników urządzeń cyfrowych
  • Zachowaj naturalną postawę podczas użytkowania urządzeń cyfrowych
  • Komfort widzenia
  • Lepsza czytelność małej czcionki

ZACHOWAJ MŁODOŚĆ

Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy kontakty towarzyskie, korzystając z urządzeń cyfrowych przyjmujemy nienaturalne postawy, aby wyraźnie widzieć co dzieje się na ekranie. To wpływa niekorzystnie na komfort widzenia i postawy. Varilux Digitime został zaprojektowany z myślą o potrzebach ludzi z prezbiopią, którzy regularnie korzystają z komputerów, smartfonów i oglądają telewizję.


KORZYSTAJ ZE SMARTFONU - WYGODNIE!

Szkła Varilux Digitime są zoptymalizowane pod kątem użytkowania urządzeń cyfrowych, w tym smartfonów. Z łatwością odczytasz nawet małą czcionkę, więc nie musisz zmieniać swojej naturalnej postawy ani poruszać telefonem, aby wyraźnie widzieć ekran.


Źródło: essilor.pl

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie
z instrukcją używania lub etykietą.

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest Essilor Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest Essilor International (przedstawiciel: Essilor Polonia Sp. z o.o.o)