Skip to main content

VARILUX COMFORT 3.0

VARILUX COMFORT 3.0

NATYCHMIASTOWA OSTROŚĆ WIDZENIA, DLA WIĘKSZEGO KOMFORTU ADAPTACJI

Od ponad 20 lat szkła Varilux® Comfort cieszą się zaufaniem specjalistów i użytkowników. Około 100 milionów sprzedanych par okularów – to mówi samo za siebie. Varilux® Comfort od czasu ich wprowadzenia stały się „klasyką” wśród szkieł progresywnych. Najnowsza ich wersja - Varilux® Comfort 3.0 - zapewnia natychmiastowy komfort widzenia bez uciążliwej adaptacji.

Innowacyjne szkła Varilux® Comfort 3.0 usprawniają adaptację do szkieł progresywnych w 3 kluczowych momentach:

 1. ADAPTACJA DO NOWYCH OKULARÓW
 2. ADAPTACJA ZA KAŻDYM RAZEM, GDY ZAKŁADASZ OKULARY
 3. ADAPTACJA DO RÓŻNYCH ODLEGŁOŚCI

Szkła Varilux® Comfort 3.0 wspierane są przez innowacyjną technologię

W.A.V.E. 2.0TM – METODA KALKULACJI SZKIEŁ ZAINSPIROWANA ASTRONOMIĄ

Obecnie, przy wykorzystaniu technologii W.A.V.E 2.0TM, Essilor jest w stanie uwzględnić nieskończoną liczbę rozmiarów źrenicy oka przy produkcji szkieł okularowych. Polega to na odwzorowaniu rozmiarów źrenicy dla każdej korekcji wzroku, w każdej sytuacji i dla każdej strefy widzenia w szkłach progresywnych. Dzięki temu użytkownik otrzymuje szkła o odpowiedniej jakości optycznej, sprawdzające się we wszystkich warunkach i niezależnie od kierunku patrzenia.

Dzięki technologii W.AV.E. 2.0TM, będziesz widział ostrzej i bardziej komfortowo w różnych sytuacjach:

 • widzenie kompleksowe
 • widzenie w dali
 • widzenie na odległości pośrednie
 • widzenie w bliży
 • widzenie w ruchu
 • widzenie, gdy porusza się otoczenie

Szkła Varilux® Comfort 3.0 są także dostępne w wersji „Short” i f-360°:

 • Varilux® Comfort 3.0/ Short oferują wszystkie korzyści szkieł Varilux® Comfort 3.0 dla użytkowników małych opraw.
 • Varilux® Comfort 3.0 f-360° to spersonalizowana konstrukcja, w której są brane pod uwagę parametry oprawy użytkownika.

E-SPF® jest współczynnikiem określającym ogólny poziom ochrony wzroku przed promieniowaniem UV, jaki zapewniają soczewki okularowe. E-SPF® został opracowany przez Essilor International i zatwierdzony przez niezależnych ekspertów. Oceniana jest jedynie skuteczność soczewki. E-SPF® nie uwzględnia, zależnego od czynników zewnętrznych, padania światła bezpośrednio na oko (związanego z budową anatomiczną twarzy, kształtem oprawy, pozycją i ułożeniem oprawy). Współczynnik E-SPF® 35 obowiązuje dla soczewek z powłoką Crizal Prev encia i Crizal Forte UV. Wyjątek stanowią magazynowe soczewki Essilor Eyezen Ormix 1,6 Crizal Prevencia zachowując współczynnik E-SPF® 25 oraz soczewki o indeksie 1,5 (Essilor Orma), E-SPF®= 10. Współczynnik E-SPF® 50+ obowiązuje dla soczewek z powłokami Crizal® Sun UV oraz Optifog® Sun UV, z wyjątkiem soczewek barwionych Essilor® Orma® (kat. min. 3), dla których E-SPF® 25. E-SPF® i E-SPF 35TM są znakami towarowymi Essilor International© ESSILOR Polonia – marzec 2017.


Źródło: essilor.pl

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie
z instrukcją używania lub etykietą.

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest Essilor Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest Essilor International (przedstawiciel: Essilor Polonia Sp. z o.o.o)