Skip to main content

Nasze salony są otwarte!

Hoyalux iD LifeStyle V+

Hoyalux iD LifeStyle V+

Zindywidualizowane progresywne soczewki okularowe

Masz problemy z ostrością obrazu, podczas patrzenia od bliży do dali i odwrotnie? Chcesz uniknąć nieprzyjemnego efektu pływania obrazu, który pojawia się przy standardowych soczewkach progresywnych? Zoptymalizowane soczewki progresywne Hoyalux iD LifeStyle V+ zapewniają wyraźne i swobodne widzenie we wszystkich kierunkach i na każdą odległość, a także naturalne przejścia pomiędzy dalą, bliżą i odległościami pośrednimi. Ponadto, soczewka Hoyalux iD LifeStyle V+ X-Act uwzględnia sposób noszenia oprawy okularowej, przez co wymagana moc korekcji znajduje się dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.

Główne cechy

Hoyalux iD LifeStyle V+ to konstrukcja inspirowana ludźmi i optymalizowana technologią. Tworząc zindywidualizowaną soczewkę progresywną, firma Hoya zapoznała się z opiniami przekazywanymi przez użytkowników i wyciągnęła z nich ważny wniosek: nie ma uniwersalnej soczewki odpowiedniej dla każdego. Powyższy wniosek był podstawą opracowania dwóch odmian konstrukcji:

  • Hoyalux iD LifeStyle V+ Harmony: Doskonała, jeżeli potrzebujesz optymalnej jakości obrazu we wszystkich odległościach: w bliży, w dali i na dystansach pośrednich. Idealna konstrukcja do czytania, pracy przy komputerze i wykonywania codziennych czynności.
  • Hoyalux iD LifeStyle V+ Clarity: Idealna, jeżeli spędzasz dużo czasu na dworze i częściej patrzysz na większe dystanse. Zapewnia ostry i stabilny obraz przy wykonywaniu dynamicznych czynności. Ideal if you spend a lot of time outdoors and require more emphasis on the distance zone. Provides sharp, unobstructed vision for dynamic activities

Kluczowe korzyści

Poznaj zalety zoptymalizowanej konstrukcji progresywnej Hoyalux iD LifeStyle V+:

  • dokładnie dopasowana korekcja pozwalająca na wyraźniejsze widzenie
  • perfekcyjnie ostre widzenie bez wysiłku
  • szersze pola widzenia w bliży i na odległości pośrednie, świetnie nadaje się do czytania i korzystania z urządzeń mobilnych
  • naturalny, stabilny obraz podczas poruszania się
  • dwa warianty konstrukcji, które pozwalają dostosować korekcję do twoich indywidualnych potrzeb

LifeStyle V+X-Act gwarantuje korzyści jakie płyną z użytkowania soczewki LifeStyle V+, a dodatkowo uwzględnia parametry indywidualne, co sprawia, że konstrukcja jest jeszcze bardziej zindywidualizowana.

Czy wiesz, że...?

Jeżeli optyk poleci ci soczewki Hoyalux iD LifeStyle V+ i Hoyalux iD LifeStyle V+ X-Act, koniecznie poinformuj go o stylu życia, jaki prowadzisz. Te informacje pozwolą najlepiej dopasować konstrukcję soczewek do Twoich potrzeb. Opracowanie konstrukcji soczewek Hoyalux iD LifeStyle V+ i Hoyalux iD LifeStyle V+ X-Act jest wynikiem badań klinicznych, analiz potrzeb użytkowników i badań zachowań konsumenckich prowadzonych w całej Europie.


Źródło: hoya.eu