Skip to main content

XTRActive

XTRActive

Odkryj nowy, imponujący efekt blaskuna soczewkach Transitions® XTRActive® dzięki powłoce Flash to Mirror. Ciesz się zarówno komfortem widzenia, jak i ochroną wzroku przed słońcem.

Transitions XTRActive z powłoką FLASH TO MIRROR

Soczewki Transitions® XTRActive® z powłoką Flash to Mirroraktywują się, zmieniając swoje zabarwienie, pod wpływem światła:

  • w pomieszczeniach soczewki posiadają delikatny, opalizujący blask
  • umiarkowana aktywacja również za szybą samochodu
  • na zewnątrz ciemne z efektem błyszczącego lustra
  • 0% aktywacji w pomieszczeniach i nocą
  • 50% aktywacji za szybą samochodu i podczas pochmurnej pogody
  • 100% aktywacji na zewnątrz w warunkach intensywnego oświetlenia

Transitions XTRActive z powłoką FLASH TO MIRROR - Aktywacja

Soczewki Transitions XTRActive brązowe i szare

Soczewki Transitions® XTRActive® to synonim zarówno oryginalnego stylu, jak i jakości. Polecane są osobom, dla których ważny jest modny wygląd oraz tym, którzy poszukują soczewek dynamicznych pasujących do miejskiego, intensywnego życia. Soczewki Transitions® XTRActive® zapewniają zarówno komfort widzenia, jak i wyjątkową ochronę w każdych warunkach świetlnych, w tym – za szybą samochodu2.

1) Kolory powłoki Flash to Mirror po całkowitej aktywacji soczewki. Przedstawione kolory mają charakter poglądowy i mogą różnic się od rzeczywistych kolorów powłok refleksyjnych.
2) W samochodzie aktywacja zależy od temperatury, pozycji kierowcy, kształtu przedniej szyby samochodowej oraz właściwości transmisyjnych przedniej i bocznych szyb.


Źródło: essilor.pl