Skip to main content

Transitions Signature VII

Transitions Signature VII

Codzienna podwójna ochrona przed promieniowaniem UV i olśnieniami

Ekspozycja na światło słoneczne może być bardzo szkodliwa dla wzroku i powodować konieczność jego ciągłej adaptacji do zmian oświetlenia, co może prowadzić do dyskomfortu, a czasem nawet sprawiać ból.

Soczewki Transitions Signature VII automatycznie i szybko adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia.

Soczewki Transitions Signature VII chronią wzrok przed niechcianymi odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz przed promieniowaniem UV. Soczewki Transitions Signature VII zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz!

 

TRANSITIONS® SIGNATURE®

TRANSITIONS® SIGNATURE™ NASZE NAJBARDZIEJ REAKTYWNE SOCZEWKI zapewniają maksimum przejrzystości w pomieszczeniach i stały komfort w różnych warunkach oświetlenia.

 

STYLE COLORS COLLECTION: MODA I STYL

Adaptujące się soczewki Transitions® Signature™ oferują cztery nowe, fantastyczne kolory, dla klientów pragnących wyrazić siebie.

Granatowy
Intensywnie ekscytujący z chłodnym akcentem

Bursztynowy
Szlachetność i indywidualizm

Fioletowy
Elegancki i wyrafinowany

Zielony
Stylowy i uniwersalny


ZOBACZ SZKŁA STYLE COLORS COLLECTION- VIDEO

 

ICONIC COLORS: JEDEN STYL, TRZY KOLORY

Soczewki w kultowych odcieniach, uwielbiane przez gwiazdy Hollywood.

Szary
Neutralny kolor dla najbardziej naturalnego widzenia

Brązowy
Najlepszy kontrast i poprawiona percepcja kolorów

Grafitowozielony
Bardziej naturalne widzenie i poprawiony kontrast

Wysokiej jakości soczewki Transitions VII to ekskluzywny produkt polecany szczególnie:

  • osobom, dla których istotny jest modny wygląd zewnętrzny
  • użytkownikom, którzy spędzają dużo czasu na zewnątrz i poszukują soczewek, które zapewnią im najwyższą ochronę wzroku, a przy tym sprawią, że widzenie barw otoczenia będzie znacznie lepsze

 

PROMIENIOWANIE UV MOŻE USZKODZIĆ TWOJE OCZY,

jak również skórę otaczającą oczy, a olśniewające światło może powodować dyskomfort i ból oczu.

 

SOCZEWKI CRIZAL® TRANSITIONS® SIGNATURE™

chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, płynnie adaptujące się do zmieniającego się oświetlenia w celu poprawy jakości widzenia. Dzięki najnowszej technologii kontrolującej natężenie światła lepiej i szybciej reagują, zapewniając najlepszą ochronę przed UV dostępną w soczewkach codziennego użytku.

 

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV(1)

50+

Użytkownik jest chroniony 25 razy skuteczniej niż w przypadku, gdyby nie nosił okularów (E-SPF nie uwzględnia światła padającego bezpośrednio na oko z boku okularów z pominięciem soczewek).

 

NAJLEPSZA TECHNOLOGIA KONTROLUJĄCA NATĘŻENIE OŚWIETLENIA(2)

Jeszcze lepsza ochrona oczu przed olśnieniem, dzięki rewolucyjnej technologii Chromea7™. Soczewki Transitions Signature bardziej reagują na pośrednie działanie promieni słonecznych, dlatego użytkownicy są jeszcze lepiej chronieni przed rażącym światłem.

Soczewki Crizal Transitions oferują optymalną równowagę pomiędzy pełnym zabarwieniem na zewnątrz, szybkim rozjaśnieniem i przejrzystością w pomieszczeniach.

 

Doskonałe widzenie w każdym oświetleniu

Soczewki Crizal Transitions zapewniają najwyższą jakość widzenia jednocześnie chroniąc przed 5 przeszkodami dobrego widzenia, oraz szkodliwymi promieniami UV.

 

Soczewki Crizal Transitions dla dzieci, dorosłych i seniorów

Soczewki Crizal Transitions nadają się dla użytkownika w każdym wieku zapewniając mu codzienną wygodę, ochronę i komfort. Szczególnie polecane dla dzieci, których oczy są trzykrotnie bardziej narażone na szkodliwe oddziaływanie słoneczne, w szczególności dla dzieci poniżej 12 roku życia, u których soczewka jeszcze w pełni nie jest rozwinięta.

 

Dostępny zakres

Soczewki Crizal Transitions dostępne są w kolorze brązowym, szarym i szarozielonym. Występują w każdej konstrukcji, materiale i dla każdej wady wzroku (jednoogniskowe, dwuogniskowe oraz progresywne Varilux), a co więcej w każdej oprawie, nawet najmodniejszej.

(1) Najlepsza ochrona przed promieniowaniem UV soczewek Transitions z Crizal Forte UV, w porównaniu ze standardowymi soczewkami przejrzystymi i fotochromowymi z antyrefleksem, oceniona wg E-SPF - nowego współczynnika opracowanego przez Essilor i zatwierdzonego przez podmiot niezależny - określającego całkowity poziom ochrony przed UV, jaki zapewniają soczewki okularowe. Ocenianym parametrem była wyłącznie skuteczność soczewek. E-SPF nie uwzględnia zależnego od czynników zewnętrznych padania światła bezpośrednio na oko (w związku z budową morfologiczną użytkownika, kształtem oprawy, pozycją w jakiej są noszone itp.).

(2) Wśród produktów firmy Transitions Optical.

(3) Badania użytkowików (120 osób) przeprowadzone przez podmiot niezależny we Francji w 2012r. Testowane soczewki - Crizal Transitons Signature VII. Odsetek zadowolonych użytkowników na podstawie oceny wyższej lub równej 5 w skali 10-punktowej.


Przeczytaj również o soczewkach Transitions XTRActive, które gwarantują pełną ochronę na zewnątrz, w pomieszczeniach, a także w samochodzie. Sprawdź, które soczewki Transitions są odpowiednie dla Ciebie.


Źródło: essilor.pl