Skip to main content

Nasze salony są otwarte!

Eyezen Kids

Eyezen Kids

Korzyści

  • New Optics - essilorRELAKSUJĄ I CHRONIĄ
    Relaksują i chronią oczy dzieci, nawet przed ekranami cyfrowymi.
  • New Optics - essilorOPTYMALNE WIDZENIE
    Optymalne widzenie we wszystkich kierunkach.
  • New Optics - essilorBARDZIEJ KOMFORTOWE
    Bardziej komfortowe widzenia podczas codziennych aktywności.

DLACZEGO SZKŁA EYEZEN® KIDS

Wzrok odgrywa kluczową rolę w rozwoju i dojrzewaniu dzieci.

Jako rodzic, ważne jest, aby starannie pielęgnować i promować zdrowy wzrok w okresie szkolnym swoich dzieci, zwłaszcza, że ich układ wzrokowy wciąż się rozwija. A to może być trudne w dzisiejszym świecie.

Eyezen Kids: zaprojektowane z myślą o tym jak widzą świat

Ciągle zmieniające się nawyki i styl życia

Smartfony, laptopy, tablety... Dzieci są coraz bardziej otoczone urządzeniami cyfrowymi, zarówno w domu, jak i w środowisku szkolnym. Obecnie nauczyciele korzystają z tablic interaktywnych, a dzieci w domu często odrabiają lekcje na komputerach.

Dodatkowo, obecna sytuacja zintensyfikowała korzystanie z urządzeń elektronicznych; ponieważ zajęcia na świeżym powietrzu zostały zastąpione przez coraz więcej czasu spędzanego przed ekranami, a wirtualna edukacja stała się nową rzeczywistością w wielu szkołach na całym świecie.

New Optics - essilor
New Optics - essilor

Znajdź odpowiednie rozwiązanie wzrokowe

Dla dzieci z krótkowzrocznością, hipermetropią lub astygmatyzmem, ta zwiększona ekspozycja na ekrany może być szczególnie szkodliwa dla ich oczu. W rezultacie słaby wzrok może pogorszyć jakość ich życia, prowadzić do trudności w nauce i spowodować, że nie wykorzystają swojego potencjału.

Dzięki odpowiedniemu rozwiązaniu w postaci szkieł dostosowanemu do ich specyficznych potrzeb i nowoczesnego stylu życia, mogą nadal odkrywać, uczyć się czegoś nowego każdego dnia i stawać się najlepszą wersją samych siebie, a wszystko to przy jednoczesnym cieszeniu się każdą magiczną chwilą dzieciństwa.

EYEZEN KIDS: NAJBARDZIEJ KOMFORTOWE SZKŁA JEDNOOGNISKOWE DLA DZIECIDlaczego dzieci potrzebują specjalnego rozwiązania wzrokowego?

Dzieci nie mają takich samych potrzeb wzrokowych jak dorośli. Ich układ wzrokowy nie jest w pełni dojrzały. Mają tendencję do częstszego poruszania oczami i często patrzą w górę na otaczający ich świat, wykorzystując do tego większą powierzchnię szkła.

Potrzebują one szkieł okularowych dostosowanych do ich unikalnych potrzeb, zachowań, rysów twarzy i codziennych czynności - w tym czasu spędzanego przed ekranem - a tego nie zapewniają standardowe szkła jednoogniskowe, które zostały zaprojektowane dla dorosłych.

New Optics - essilor

UWZGLĘDNIAJĄ 3 DZIECIĘCE PARAMETRYNew Optics - essilor

BUDOWA GŁOWY I TWARZY

Dzieci mają inne rysy twarzy niż dorośli. Eyezen® Kids bierze pod uwagę budowę głowy dzieci, aby stworzyć szkła okularowe, która są bardzo dobrze dopasowane.

ODLEGŁOŚĆ OBIEKTU

Dzieci mają krótsze ręce, więc widzą przedmioty z bliższej odległości niż dorośli. Całe szkło jest zoptymalizowane tak, aby umożliwić oglądanie obiektów z różnych odległości, zapewniając widzenie bez wysiłku podczas każdego rodzaju codziennej aktywności.

KIERUNKI PATRZENIA

Obszar widzenia jest o 60% szerszy niż w przypadku standardowych szkieł jednoogniskowych, co zapewnia lepszą korekcję.

DODATKOWE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE RELAKSOWANIA I OCHRONY WZROKU DZIECINew Optics - essilor