Skip to main content

Nasze salony są otwarte!

Szeroka oferta opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych

Eyecode


Dostępna zarówno dla soczewek progresywnych Varilux, jak i dla soczewek jednoogniskowych Technologia Eyecode jest unikalną diagnostyką oka 3D, którą wykonuje się w celu zindywidualizowania Twoich soczewek.

Z Eyecode precyzja soczewek może być 5 razy wyższa niż w przypadku soczewek konwencjonalnych. Twoje widzenie jest nieporównywalnie czyste, bez konieczności adoptowania się do nowych soczewek: naturalna postawa.

Poznaj unikalny kod Twoich oczu

Poprzez dynamiczny pomiar 3D, Twój optyk indywidualnie diagnozuje oczy, określając środek obrotu każdej gałki ocznej.

Ten właśnie parametr - kluczowy przy tworzeniu i montażu soczewek - to Eyecode.

Badania kliniczne wykazały, że długość gałki ocznej, u jednej osoby w stosunku do drugiej, może różnić się nawet o 30%. Znaczne różnice pojawiają się również pomiędzy oczami o tej samej wartości korekcji.

Po raz pierwszy, dzięki Eyecode, optyk jest w stanie wykorzystać Twoje prawdziwe, osobiste 3D pomiary podczas tworzenia soczewek - zamiast wartości nominalnych.

Jak to działa?

Dynamiczny pomiar 3D jest wykonywany przez optyka przy wykorzystaniu najnowocześniejszego, opatentowanego urządzenia: Visioffice. Pomiar jest szybki i bardzo dokładny.

  • 30 sekund aby "zrozumieć" Twoje oczy: pozycja głowy i ruchy oczu są rejestrowane kamerą i analizowane przez specjalny program. Twoje naturalne zachowanie jest precyzyjnie uchwycone
  • 100% bezinwazyjnie - nie ma absolutnie żadnego kontaktu fizycznego z okiem podczas pomiaru
  • 100% precyzji - ten opatentowany, cyfrowy system gwarantuje niezwykle dokładny i powtarzalny pomiar
  • 100% dopasowania - pomiar został wykonany, Twój optyk wysyła do laboratorium Essilora receptę, parametry Twoich oczu, parametry oprawy i dane behawioralne. Wykorzystuje się je do wykonania Twoich soczewek, zapewniając najbardziej precyzyjne dopasowanie ich do oczu

Dlaczego Eyecode?

  • Zatwierdzone przez użytkowników: 65% użytkowników preferuje soczewki z Eyecode w porównaniu z najlepszymi soczewkami firm konkurencyjnych (testy przeprowadzone przez niezależny podmiot zewnętrzny). 65% wszystkich uczestników testów zaobserwowało, że ich naturalna postawa jest utrzymana niezależnie od wykonywanej czynności
  • Soczeki z Eyecode, posiadają wygrawerowane Twoje inicjały. Są dokładnie dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb, niezależnie od wieku, recepty czy wybranej soczewki (białej, słonecznej, fotochromowej itp.)