Skip to main content

Crizal Sun UV

Crizal Sun UV

KORZYŚCI

  • WYKONANE Z TRWAŁEGO MATERIAŁU Ochrona przed zarysowaniem dla zwiększenia wydajności
  • ODPORNOŚĆ NA SMUGI Przeciwidziałają powstawaniu kłopotliwyc smug, zapewniając klarowność widzenia i łatwość w czyszczenia szkieł
  • ŁATWOŚĆ W CZYSZCZENIU Gwarantują doskonałą widoczność
  • ZWIĘKSZONA OCHRONA UV Chronią twoje oczy przed intensywnym światłem słonecznym
  • OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV Chronią Twoje oczy przed promieniami UVA i UVB

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

  • Sprawiają, że szkła są trwalsze
  • Zmniejszają refleksy świetlne
  • Zapewniają komfortowe widzenie
  • Łatwe w czyszczeniu
  • Chronią przed promieniowaniem UV nawet przed odbitym promieniami UV

CHROŃ SWÓJ WZROK NA ZEWNĄTRZ

Zarówno światło widzialne, jak i UV mogą odbijać się w kierunku oczu od tylnej powierzchni szkieł. Może to powodować dyskomfort i zwiększać czynniki ryzyka, wynikające z nadmiernej ekspozycji na promienie UV. Crizal Sun UV może eliminować odbite światło z tyłu, a także z przodu szkła. Chroni to Twoje oczy zarówno przed oślepieniem, jak i promieniowaniem UV. Dzięki temu możesz cieszyć się przebywaniem na zewnątrz, mając świadomość, że Twoje oczy są skutecznie chronione. Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy w ogrodzie, okulary przeciwsłoneczne chroniące przed promieniowaniem UV są idealnym rozwiązaniem dla zmniejszenia dyskomfortu przy intensywnym świetle.

New Optics - Essilor
New Optics - Essilor

CZYSTE SZKŁA DLA WYRAŹNEGO WIDZENIA

Kiedy nosisz okulary przeciwsłoneczne, Twoje soczewki często stają przed wyzwaniami takimi jak krem przeciwsłoneczny i pot. Wszystko to może powodować powstawanie smug na szkłach, wpływając na jakość widzenia. Dzięki powłoce Crizal Sun UV i technologii oleofobowej Twoje okulary przeciwsłoneczne będą odporne na rozmazywanie i zabrudzenia. Dbaj o swoje szkła podczas wakacji!

Testy konsumenckie

Przeprowadzamy systematyczne testy z udziałem użytkowników, aby dostarczyć im jak najlepsze rozwiązania w poprawie jakości widzenia.


14.185 osób

przetestowało i oceniło szkła Essilor w rzeczywistych warunkach życia


18.981 osób

przetestowało szkła okularowe Essilor


312 badań

na szkłach Essilor przeprowadzanych z konsumentami


Źródło: essilor.pl

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie
z instrukcją używania lub etykietą.

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest Essilor Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest Essilor International (przedstawiciel: Essilor Polonia Sp. z o.o.o)