Skip to main content

Varilux Digitime

Varilux Digitime

Szkła progresywne do bliży i odległości pośrednich dostosowane do współczesnego życia wśród urządzeń cyfrowych.

Szkła progresywne Varilux Digitime to zaawansowane technologicznie szkła stworzone specjalnie dla prezbiopów często posługujących się urządzeniami cyfrowymi: smartfonami, tabletami, komputerami. Uwzględniają nową odległość pracy z bliska podczas używania smartfonu – odległość ultrabliską, przy której patrzenie w zwykłych okularach wymaga dużego wysiłku i powoduje zmęczenie.

Varilux Digitime

Szkła Varilux Digitime jako jedyne na rynku mają ekskluzywny parametr personalizacji: odległość oczu od ekranu. Personalizacja odległości od ekranu pozwala na zindywidualizowanie widzenia na odległości pośrednie, co poprawia komfort, zwiększa jakość widzenia obrazu na komputerze oraz zapewnia naturalną pozycję przed monitorem.

Dodatkowo szkła Varilux Digitime są dostępne z wyjątkową powłoką antyrefleksyjną Crizal Prevencia, która zapewnia najwyższą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem niebieskofioletowym emitowanym przez ekrany, poprawę kontrastu oraz eliminację odblasków.

# E-SPF – współczynnik stworzony przez Essilor i zatwierdzony przez podmiot niezależny, określający całkowity poziom ochrony przed promieniowanie UV, jaki zapewniają soczewki okularowe. Wartość współczynnika E-SPF = 25 dla wszystkich soczewek z Crizal UV i Optifog, z wyjątkiem soczewek Essilor Orma (E-SPF = 10). Ocenianym parametrem jest wyłącznie skuteczność soczewek. E-SPF nie uwzględnia, zależnego od czynników zewnętrznych, padania światła bezpośrednio na oko (w związku z budową morfologiczną oka, kształtem opraw, pozycją, w jakiej są noszone itp.).


Źródło: essilor.pl

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie
z instrukcją używania lub etykietą.

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest Essilor Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest Essilor International (przedstawiciel: Essilor Polonia Sp. z o.o.o)