Skip to main content

BlueControl

BlueControl

Efektywna ochrona przed niebieskim światłem

Smartfony, tablety, komputery, telewizory LED i LCD, GPS - wszystkie te urządzenia emitują niebieskie światło, znanym także jako światło widzialne o wysokiej energii. Chociaż niebieskie światło samo w sobie jest zjawiskiem naturalnym - występuje w świetlne dziennym - jego nadmierna ilość może mieć negatywny wpływ na człowieka, powodując suchość i podrażnienie oczu, niewyraźne widzenie, zmęczenie, bóle głowy, a nawet bezsenność. Powłoka antyrefleksyjna BlueControl oferuje ochronę przed nadmiarem niebieskiego światła, zapewniając zrelaksowane widzenie i lepszą kondycję oczu.

Główne cechy

BlueControl jest powłoką antyrefleksyjną chroniącą oczy i redukującą nadmiar niebieskiego światła emitowanego przez monitory urządzeń elektronicznych. To optymalne rozwiązanie dla szerokiej grupy osób korzystających z urządzeń elektronicznych w ciągu dnia: studentów, entuzjastów gier komputerowych, pracowników biurowych i dzieci. Poza ochroną przed negatywnym wpływem niebieskiego światła BlueControl oferuje większy kontrast widzenia i mniejszy wysiłek dla oczu.

Kluczowe korzyści

Powłoka BlueControl jest oferowana w połączeniu z najlepszą i najbardziej wytrzymałą powłoką antyrefleksyjną dostępną obecnie na rynku - Hi-Vision LongLife. Zalety BlueControl:

  • Neutralizuje nadmiar niebieskiego światła, zapobiegając nadwyrężaniu i zmęczeniu oczu
  • Ogranicza powstawanie refleksów, oferując bardziej komfortowe i zrelaksowane widzenie
  • Zapewnia lepszy kontrast widzenia


Źródło: hoya.eu

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie
z instrukcją używania lub etykietą.

Soczewki okularowe Hoya służą do korygowania wad wzroku.
Producent: Hoya Holdings N. V. Podmiot prowadzący reklamę: Hoya Lens Poland Sp. z o.o.